בשנים האחרונות, וביתר שאת בעקבות תנופת הבניה ביישוב, עברו לירוחם מספר משפחות שעוד לפני התיישבותן בירוחם לקחו חלק בעשייה של 'עתיד במידבר' או שמעו עליה. הם ראו במעברם לירוחם אפשרות להצטרף לעשייה זו, להרחיבה ולחזק את הקשרים הבין-אישיים שנוצרו בינם לבין חברי 'עתיד במידבר'.
בשלב זה החלה 'עתיד במידבר' להוות "עוגן קהילתי" למשפחות חדשות ביישוב שחיפשו לעצמן מסגרת קהילתית מעורבת, בעלת זיקה מובהקת לתרבות היהודית והישראלית, וכן קבוצת שותפים לעשייה חברתית ותרבותית משמעותית בירוחם.
אירועי ...תרבות נבחרים שיוזמת העמותה, לא רק יוצרים מכנה משותף תרבותי-חברתי ומעשירים את חיי הקהילה של תושבי ירוחם, אלא הינם הזדמנות להכרות ולגיבוש חברי קהילת עתיד במידבר המתהווה ולגיוס חברים חדשים מקרב תושבים חדשים וותיקים, לקהילה ולעשייה חברתית למען היישוב.
אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף לפעילויות של קהילת עתיד במידבר וכן ליזום ולהגשים חלומות אישיים וקבוצתיים!
צרו קשר: אורלי רייכר, טל' 052-544-5435, orlyyre@bamidbar.org
בתמונות - הרמת כוסית לכבוד תושבי ירוחם החדשים, שהתקיימה בבית "עתיד במידבר". שיתוף פעולה מבורך של מועצה מקומית ירוחם, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עמותת צעירים בירוחם, נקודה טובה בירוחם, ועתיד במידבר.
התרגשנו לשמוע את הסיפורים האישיים והשמחה להגיע למקום חדש.
קיבלו בברכה את המשפחות ראש המועצה מיכאל ביטון וטל אוחנה - סגנית ראש מועצת ירוחם - סגנית ראש מועצת ירוחם, הגברת Sheli Suissa שלי סויסה מנכלי"ת המועצה, מר רפי אברג'ל מנהל המתנ"ס, ליאור בר סיפר על מרכז הצעירים, כרמית אביטן תיארה את ההתפתחות הברוכה, דבי גולן Debbie Golan הנחתה את הטקס כהרגלה בנועם חן ובמאור פנים, וכן זכינו לברכתו של הרב יצחק שליו שליט"א.
שירים ופיוטים באווירת חודש אלול והסליחות ניגן אבינועם דיין, תלמיד קונסרבטוריון ירוחם.

קהילת "עתיד במידבר"