הכירו את הצוות שלנו
מנהלת תחום דוברי רוסית
 
BA בהוראת פדגוגיה ופסיכולוגיה (רדנסק, אוקראינה), MA בייעוץ חינוכי מסמינר הקיבוצים. בעלת ניסיון רב-שנים בהנחיית קבוצות הורים וילדים דוברי רוסית. אירנה עלתה ארצה ב-1992. היא מלמדת חשיבה יצירתית ומשמשת פסיכולוגית בביה"ס אימפולס, באר שבע, בו הקימה "בי"ס להורים" וריכזה את פרויקט "אימפולס חדש בישראל".  אירנה מספקת הכשרה וליווי מקצועי לרכזים ופעילים קהילתיים בערי הנגב, במיוחד בפרויקטים של תיעוד ניצולי שואה, וטרנים ו"ילדי המלחמה" דוברי רוסית
מייסדת-שותפה ונשיאת העמותה
 
BA מאוניברסיטת אילינוי-שיקגו ו- BHLותעודת הוראה מהמכללה למדעי היהדות ע"ש ספרטוס בשיקגו, MA בהיסטוריה יהודית מטורו קולג' (היום מכון לנדר - מרכז אקדמי) ירושלים. דבי, בעלת ניסיון רב-שנים בהנחיית קבוצות וחינוך יהודי לא-פורמאלי וכן בתיעוד קהילתי, עלתה לישראל ב-1972, עבדה במחקר, הוראה, תרגום ועריכה ופיתוח תוכניות לימודים על ערכי היהדות לחינוך הממלכתי במכון שון. שימשה רכזת פרויקטים במרכז הנגב לפיתוח אזורי באוניברסיטת בן-גוריון (1993-2000) ומייסדת-שותפה של מדרשת ביחד ופרויקט תעודת זהות ירוחם, שניהם בירוחם, בה התיישבה עם משפחתה בשנת 1987. זכתה במילגת הקרן החדשה לישראל בפלורליזם דתי (1987), שבתון אבי חי (2000), אות הצטיינות של האגף לתרבות תורנית, ופרס ליבהבר לפתיחות תרבותית ופלורליזם דתי; היא הדליקה משואה ביום העצמאות (1988). 
רכזת תחום זהות וקהילה אירועים ופרוייקטים
 
BA במדעי ההתנהגות, MA במינהל חינוכי ותעודת הוראה. אורלי מחנכת בעלת ותק רב, מנחה ומגשרת. בת קיבוץ שובל, לשעבר תושבת מדרשת בן-גוריון ודימונה, אורלי עברה לגור בירוחם ב-2014. היא מנחה את רעננים – בית המדרש לגיל השלישי ותוכניות אחרות, ומרכזת את פרויקט התיעוד הקהילתי "ישראל נגלית לעין" (www.israelalbum.org.il) ומיזם "מוזיאון החוצות", ובנוסף עובדת עם שי בן-טל על תוכניות לקבוצות מבקרים. 
מנהל תיירות קהילתית
 
מנכ"ל העמותה לשעבר ויוזם תוכנית "חברותא בעבודה" למפגש ולימוד במקומות העבודה.
בן קיבוץ משאבי שדה שלמד במדרשה באורנים ומסגרות אחרות של לימוד יהודי ורכש ניסיון רב בהנחיית קבוצות דינמית, שי עבר לגור בירוחם לפני מספר שנים.
מנחה מקורוק נגב. זכה בשבתון אבי חי ועובד על דוקטורט בקבלה מודרנית ופסיכולוגיה.
BA במשאבי אנוש וMA בלימודי יהדות מאוניברסיטת בן גוריון.
מנהלת תחום קיום משותף

ממייסדי קיבוץ כרם שלום.
היתה מזכירת הקיבוץ, רכזת המשק של הקיבוץ ומנהלת המפעל. לאחר מכן היתה מלווה  כלכלית של ההתיישבות הצעירה בדרום של הקיבוץ הארצי.
בשנת 2004 היתה שותפה להקמת הצוות לקידום הקהילה הגאה במועצה אזורית אשכול ובשנים 2008 עד 2012 כיהנה כיו"ר ומנכ"לית עמותת תהל"ה, עמותה הנותנת תמיכה להורים שילדיהם נמנים עם הקהילה הגאה.
ב-2010 עברה לגור בירוחם בעקבות הנכדים, וב-2012 הצטרפה ל'מרקם אזורי', קבוצת תושבים מירוחם המקדמת יוזמות שונות עם הכפר הבדואי השכן רחמה. במסגרת תפקידה ב'עתיד במידבר' וב'מרקם אזורי'. יעל יזמה ומנהלת את קורס התפירה לנשות רחמה, ושותפה מרכזית בהקמתה של חווה קהילתית משותפת לשני היישובים. 
 
מנהלת המשרד

נולדה במרוקו, עלתה לירוחם כילדה ב-1963 וגדלה והתחנכה בירוחם. שולה תורמת הכרות מעמיקה עם תושבי ירוחם הוותיקים ופרספקטיבה דתית-מסורתית ירוחמית. היא מובילה את פרויקט ישראל נגלית לעין ביחד עם אורלי רייכר. 
טלפון
08-6585484
עתיד במדבר © כל הזכויות שמורות
פקס
08-6585283
   דואר אלקטרוני
כתובת
נחל צין 41, ת.ד. 220, ירוחם
מנכ"ל העמותה
הדס ניסן היא בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון. היא בוגרת ביה"ס למוסיקה 'רימון' וצ'לנית מקצועית. הדס בוגרת תכנית המצטיינים לזהות ומדיניות של המכללה למדינאות וכן קורס הצוערים של משרד החוץ. היא שימשה כסגנית שגרירת ישראל בפיליפינים וכנספחת התרבות בשגרירות ישראל בוורשה. הדס מייסדת-שותפה ומנהלת לשעבר של פסטיבל הפיוט 'זמן פיוט' מטעם מרכז 'ברודט' לתרבות יהודית של עיריית תל אביב. כמו כן היא ניהלה פרויקטים ומיזמים שונים, ביניהם תיקוני ליל שבועות ברחבי הארץ, טקסי יום השואה בתל אביב ואירועים ותכניות בתחום הפיוט מטעם "הלל" באוניברסיטאות שונות.
הדס בוגרת תנועת הנוער נועם של התנועה המסורתית בישראל ושימשה כשליחת התנועה לקהילה היהודית במלבורן, אוסטרליה. תושבת ניצנה.